Vizyon

2023 yılında İstanbul’da takı sektöründe önde gelen ilk 10 şirket arasında yer almak.

Misyon

Tarihi mirasımızdan esinlenerek, kurumsal gelenklerimizi koruyarak tasarım ve üretim gücümüzü kullanarak bölgemizde ilklerin markası olmaya devam ediyoruz. Uygun fiyat ve yenilikçi anlayışımızla müşterilerimizin kendilerini mutlu ve özel hissetmelerini sağlamayı esas alıyoruz. Paylaşmayı esas alıyor, kazanıyor ve kazandırıyoruz.

Kurumsal Değerlerimiz

Müşterilerimizin yaşantılarına her anlamda değer katmak temel çalışma ilkelerimizdendir. Toplumsal değerlere saygılı, değişim ve gelişime açığız. İlişkilerimizde dürüstlük ve objektifliği esas alırız. Etik kuralları ciddiye alan, rekabetçi anlayış davranışlarımıza yön verir.

Doğal kaynaklarımıza ve tarihsel mirasımıza sahip çıkıp, değer katarak geleceğe aktararırız. Öğrenmeye ve öğretmeye açıklığı bir işletme politikası olarak uygular ve bu doğrultuda ilerlemeye özen gösteririz.

Çalışanlarımız ve iş ortaklarımız için sürekli eğitim ilkesini benimser, geleceklerine yatırım yaparız. Eleştirileri öğrenme fırsatı olarak görüp, kendimizi sürekli olarak geliştiririz.

Müşterilerimizin ürün ve hizmetlerimiz hakkındaki düşüncelerini her fırsatta dikkate alır, çözüm odaklı davranışlar geliştiririz. Çalışanlarımıza değer verir, yaptığımız her işe inanır,  ilişkilerimizi sevgi ve saygıya dayandırır, şimize tutku ile bağlanırız.

İçinde bulunduğumuz topluma karşı sosyal sorumluluklarımızın olduğu bilinci ile hareket ederiz, eğitimi desteklemeyi öncelikli hedeflerimiz arasında görürüz.